Okisht Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tüm Pc ve Konsol oyunları,

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Cs1.6 ONLİNE DOSYALARIYLA BİRLİKTE ANLATIM & HATALAR VE ÇÖZÜMLERİ

YazarMesaj
Oki
Admin
Oki

Cs1.6 ONLİNE DOSYALARIYLA BİRLİKTE ANLATIM &  HATALAR VE ÇÖZÜMLERİ Empty
MesajKonu: Cs1.6 ONLİNE DOSYALARIYLA BİRLİKTE ANLATIM & HATALAR VE ÇÖZÜMLERİ   Cs1.6 ONLİNE DOSYALARIYLA BİRLİKTE ANLATIM &  HATALAR VE ÇÖZÜMLERİ EmptySalı Haz. 24, 2008 1:35 pm

->Arkadaşlar paylaşıma baslamadan önce size her ay yenileyecegim kısa ip listemi sunmak istiyorum.
->Bu sıralamadaki serverlar arasında kalite farkı hemen hemen yoktur.Yani 1.sırada yazdıgım iple 5.sırada yazgıdım ip birbirine yakın degerdedir.
->Burada anti hile koruması olmayan serverlar kesinlikle yer almayacaktır.(su an için SXE)
Yazdıklarımdan hosunuza giden servera rahatlıkla girebilirsiniz.Bu kadar anlatım
yeter.
Aşagıya sectigim serverları yazdım.

1- 212.175.42.2:27015 morukgaming public
2- 212.175.42.7:27015 morukgaming zombi mod
3- 212.175.42.4:27015 morukgaming gungame
4- cs1.senoyna.net senoyna public
5- cs3.senoyna.net senoyna zombi mod
6- cs4.senoyna.net senoyna gungame

Evet bu kadar server listesi simdilik yeter sizin için farklı secenekler sundum.Zevkinize göre oynayın.Serverlarda bir terslik olursa bu listeyi degistirmem sorun olmaz.[:'(]

İyi Oyunlar & Hilesiz Bol Fraglar

Cs1.6 ONLİNE EN BAŞTAN İTİBAREN

Arkadaşlar düşündüm de caunter strike'ı online oynama konusunda sorun yaşayan birçok arkadaşımız var.
Onlar için arayıp buldum; linlerini verdiğim programları indirirseniz sorunlarınızın hallolcağına inanıyorum.
%95>

Şimdi baştan itibaren yapacaklarınızı yazıcam.İlk olarak bu verdiğim linkteki siteye üye olmanız gerekiyor,bunları indirebilmeniz için, istemesseniz bida hiç girmeyin o sizin bileceğiniz iş:

İlk olarak cs1.6 nonsteam v6 yı veya v7 kuralım v6 yı [link=http://www.ultima-strike.com/sayfa.php?id=2014]buradan[/link] in direbilirsiniz
2.olarak; cs1.6 patch v22 yi buradan in direlim.
3.olarak; CS 1.6 Türkçe Dil Paketi 1.0 buradan indirin>(3.yü istemeyenler in dirmeyebilir)
4.Serverların online ip numarasına buradan bakabilirsiniz...

REVENGER

Bu proglamları sırasıyla kurunuz.Cs patchalarınide c:program files/valvenin içine kurulacaktır.

>buna ek olarak cs1.6 ya bot atmak isteyenler aşağıdan in direbilirler.
http://www.ultima-strike.com/sayfa.php?id=2017

Not: Bazı arkadaşlarımız bunları yükledikten sonra protokol(56-57),invalid cdkey,local clients gibi hatalar alabilir.Çünkü bende aynı sorunla karşılaştım ve bu yazdıklarımı yapınca çözüldü. Eğer böyle bir sorunla karşılasırsanız alttaki patchi de indirip kurarsanız sorununuz çözülebilir.

1.-patch v19>buradan in direlim.

>Bu patchinde c:program files/valve'nin içine kurulması gerekir.

Alıntı değildir.
REVENGER TARAFINDAN HAZIRLANMIŞTIR!!!
İnşallah yardımcı olabilmişimdir.Yorumlarınız için şimiden teşekkürler.[Smile]

Şunuda ekliyim: cs1.6 nonsteam v7 de çıktı ama ben bu işinizi görür diye yazmadım bende bunu kullanıyorum, ama yeni sürüm hastası arkadaslarımız için onuda veriym: isteyenler onuda [link=http://www.ultima-strike.com/sayfa.php?id=2015]buradan[/link] in direbilir.Unutmayın bunu in direrseniz cs.1.6 v6 yı in dirmeyin ve ilk olarak bunu kurun.

Hazırladıgım online server listesine www.cs-server.net.tc den bakabilirsiniz.

REVENGER

Hatalar ve Çözümleri

1-) "Your client.dll differs from the server's"
CS versiyonunuz server ile uyuşmadığı zaman bu hata mesajını alırsınız.

2-) "Server runs under a different protocol version"
Half-Life versiyonunuz server ile uyuşmadığında bu hata mesajını alırsınız.

3-) "Z_Malloc: failed on allocation of x bytes"
Scripting için yeterli miktarda hafıza ayrılamadığı zaman bu hata mesajıyla karşılaşırsınız. Muhtemel nedeni fazla uzun config dosyalarına sahip olmanızdır. hl.exe'yi -zone 4096 parametresi ile çalıştırısanız düzelir.

4-) "Couldn't load gfx/palette.lmp"
2 çözüm var:

1. Çözüm: Half-Life ve ilişkili herşeyi uninstall edin ve baştan kurun.

2. Çözüm:
I-) Bu dosyayı çekin
II-) Bu adresteki pak explorer'ı çekip kurun.
III-) Pak Explorer ile pak2.pak dosyasını açın ve pak dosyasının içindeki gfx dizininden "palette.lmp" dosyasını extract ederek cstrike/gfx/ dizininize yapıştırın.
Bu çözümü uyguladıktan sonra diğer bazı dosyaları da aynı şekilde bulamazsa, aynı yöntemle bunları pak dosyasından bulup koyarak sorunu çözebilirsiniz.

5-) "TrackerUI.dll invalid"
Bu hata zararsızdır ve hiçbir şey ifade etmez. Sorunu çözmek için Half-Life\Valve içindeki "cl_dlls" klasöründe bulunan GameUI.dll dosyasının adını değiştirin. (örn. GameUI.dll.bak olarak) Sorununuz çözülecektir.

6-) "Couldn't complete connection attempt"
Bilgisayarınızın oyuna bir kerede girebilecek kadar güçlü olmamasından kaynaklanmaktadır. RAM'inizi ve işlemcinizi upgrade ederseniz sorun büyük ihtimalle çözülecektir.

7-) "Your CD-KEY cannot be used on the VALVe system"
Orjinal CD-KEY'e sahip olmamanızdan kaynaklanmaktadır. Sorunun iki çözümü var:
1. Orjinal Half-Life satın alacaksınız.
2. Orjinal CD-KEY bulacaksınız.

8-) "NET_SENDPACKET Error: WSAEINTR" (Sadece XP Kullananlar)
Ağ ayarlarınızdan QoS Packet Scheduler'ı kaldırın.

9-) "info string length exceeded"
Config.cfg dosyanızdaki setinfo ile başlayan satırların içeriği belli bir uzunluğu geçince bu hata mesajıyla karşılaşırsınız. Bunun sebebi birçok servera kayıtlı kullanıcı hesabınızın bulunması veya statsme türü server yazılımlarının çalışırken oluşturdukları fazla setinfo satırlarıdır. Sonuç olarak kayıtlı olduğunuz bir servera giremezsiniz veya şifreli bir sunucuya girmeye çalışırken doğru yazmanıza rağmen şifreniz kabul edilmeyebilir.

Çözümü config.cfg dosyanızı açıp fazla setinfo satırlarını silmektir.

--------------------------------------------------------------------------------
setinfo _ah "0"
setinfo dm "0"
setinfo friends "0"
setinfo _vgui_menus "0"
--------------------------------------------------------------------------------

dışındaki setinfo satırlarını çekinmeden silebilirsiniz. Tabi örneğin

setinfo pw "şifreniz"

türündeki satırları silerken başka bir text dosyasına yedeklemeyi unutmayın. Sonra "şifremi kaybettim napıcam şimdi!" diye dövünmeyin.

10-) "userid ticket invalid"
Steam'in "settings" menüsünü kullanarak "logout" olun. Steam'i baştan açıp giriş yapın.
https://okisht.yetkin-forum.com

Cs1.6 ONLİNE DOSYALARIYLA BİRLİKTE ANLATIM & HATALAR VE ÇÖZÜMLERİ
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-