Okisht Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tüm Pc ve Konsol oyunları,

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Buglar Ve Çözümleri

YazarMesaj
Oki
Admin
Oki

Buglar Ve Çözümleri Empty
MesajKonu: Buglar Ve Çözümleri   Buglar Ve Çözümleri EmptyPtsi Haz. 23, 2008 1:16 pm

Buglar&Çözümleri

1) Soru: Oyuna girince Windows C++ uyarısı çıkıyor ve oyun kapanıyor ne yapmalıyım?

1) Çözüm:

1) Oyunu tamamen silin
2) Microsoft.Net Framework yükleyin. Burdan yükleyebilirsiniz
3) Burdan oyunun giriş videosu olmayan versiyonunu indirin.
4) Oyunu yüklerken Anti-Virus veya Firewall açık olup olmadığını kontrol edin. Açıksa hepsini kapatın. 5) Masaüstünde oluşan kısayoldan oyunu açıp oynayabilirsiniz.

2) Soru: Oyuna girince Firewall programım hata veriyor ne yapmalıyım?

2) Çözüm:

Norton Personal Firewall veya Norton İnternet Security Kullanıyorsanız:

1) Eğer kapalıysa açın.
2) Configure a girin.
3) Programlar bölümüne girin.
4) Add(Ekle) ye basın.
5) Oyunun klasöründe Launcher.exe yi bulun ve seçin.
6) Permit e basın.
7) Çıkan kutucuğa ok e basın.

McAfee Kullanıyorsanız:

1) McAfee yi açın.
2) Firewall ı seçin.
3) Internet araçlarını(Internet Aplications) seçin.
4) New Allowed Apllication ı seçin.
5) Çıkan yerden Hero Online ı seçip sağ tıklayın.
6) Full Access i seçin ve oyuna başlayın.

Windows Firewall Kullanıyorsanız:

1) Başlattan Denetim Masasına girin.
2) Denetim Masasından Windows Güvenlik Duvarını seçin.
3) Genelden "Açık" seçin. ,
4) Özel durumlara girin
5) Program ekleyi seçin.
6) Çıkan kutucuktan Hero Online' ı seçin ve kapatın.

ZoneAlarm kullanıyorsanız:

1) Saatin yanındaki system bardan ZoneAlarm ı bulup çift tıklayın ve açın.
2) Program Control a girin.
3) Add Program(Program Ekle) ye girin.
4) Oyunun yüklü olduğu klasörden Launcher.exe yi bulup seçin.
5) 3 ve 4. maddeleri Hero.exe için aynen yapın.

Not: Eğer başka bir firewall kullanıyorsanız buraya yazın. Buraya çözümünü ekliyim

3) Soru: Oyun çok yavaş. Bu lagmı yoksa benden mi kaynaklanıyor?

3) Çözüm: Bu bir Direct3D Device errordur. Çözmek için oyuna girişte options tan grafikleri high dan çıkarın. Sisteminize göre low vb. yapın. Sistemim iyi diyorsanız bile bu oyunun kendi program hatasından kaynaklanmaktadır. Şu an için başka bir çözümü yok.

4) Soru: Unexpected error has ocurred diyor. Bu ne demektir? Nasıl çözebilirim?

4) Çözüm: Öncelikle ekran kartı driver ınızı update edin ve DirectX9.0c yi yükleyin. Firewall vb. şeyleri yukarıda anlattığım gibi yapın. Oyunu tekrar yukarıda anlattığım gibi yükleyin. Ayrıca antispyware kapatın çünkü X-trap Hero Online ın kendi antispyware idir. Eğer hiçbiri olmazsa ben Hero Online forumlarına yazarak sizi bilgilendirmeye çalışırım. Hiçbiri olmazsa buraya sisteminizi, bağlantınızı ve kullandığınız programları(Norton vb.) yazın

5) Soru: Hero Messenger Online gözüküyor ancak kişilerimi göremiyorum ne yapabilirim?

5) Çözüm: Şu an için tam olarak düzeltilmiş tek bir server var. Dragon 8. Dragon8'de Hero messenger sürekli çalışmaktadır. Ancak diğer serverlarda bazen çalışır bazen çalışmaz. Şu an için hata onarılıyor sanırsam.

6) Soru: Şifremi(veya id'mi) unuttum ne yapabilirim?

6) Çözüm: Sitenin ana sayfasında forgot id ve forgot password seçenekleri var. Ancak tek bir harfini bile yanlış yapmamanız lazım. Hatta büyük-küçük harf bile dikkat ediyor. Çok sıkıntılı bir iş. Bu yüzden üye olurken bilgilerinizi doğru girmeye dikkat edin.

7) Soru: Hacklendim ne yapabilirim?

7) Çözüm: Siteye yeniden üye olun ve bilgilerinizle birlikte 1:1 İnquiry e İngilizce bir mesaj yollayın. Size büyük ihtimalle birkaç soru soracak bir e mail gelecektir. Bu soruları cevaplayıp o maile geri gönderin. Eğerki mail değilde 1:1 İnquiry e cevap gelirse büyük ihtimalle yakın zamanda accountunuzu geri alıcaksınız demektir. Girilen ip leri check ediceklerdir. Bu yüzden 10 gün kadar bir zaman geçebilir. Sizde bu sürede solitaire oynayabilirsiniz Very Happy Ayrıca hacklenmemek için markette verilen sitelere girmeyin. Büyük bir çoğunluğu keylogger içeriyor. Bu şekilde sistemnize sızıp herşeyinizi çalıyorlar.

8 ) Soru: Hero Onlnie Vista'da çalışmıyor ne yapabilirim?

8 ) Çözüm: Bu sorun oyunun 1.3x patchleriyle düzeltilmiştir.

9) Soru: Oyuna kolaylıkla giriyorum. Ama kullanıcı adımı ve şifremi yazdığımda oyun birden donuyor. Ne yapabilirim?

9) Çözüm: Öncelikle tüm oyunu ve patch leri denetim masasından kaldırınız. Hepsini kaldırdığınızdan emin olunca [link=http://hero.netgame.com/downloads/download.php]burdan[/link] oyunu tekrar indirin. Bu oyunun 1.28 versiyonu. Oyun indikten sonra tekrar yükleyin. Auto - patch çalışmazsa manual patch yapın ve tekrar giriş yapmayı deneyin. eğer olmazsa 1:1 başvurun çünkü sorun sizin hesabınızdan kaynaklanıyor olabilir.

10) Soru: Kullanıcı adım ve şifremle kaç kez denersem deniyim unregistered id and password hatası alıyorum , ne yapabilirim?

10) Çözüm: caps lock un açık olup olmadığını denetleyin. eğer olmazsa 9. sorudaki işlemleri uygulayın

11) Soru: Oyuna başladığımda nereye tıklarsam tıklıyayım oyun beni başlangıç noktasına itiyor ne yapabilirim?

11) Çözüm: Bu bug rebirth geldiğinden beridir var. Ancak patch lerle düzelir. Sizin yapabileceğiniz tek şey eğer böyle olursa esc ye basıp select character diyip karakterinizi tekrar seçmektir.
https://okisht.yetkin-forum.com

Buglar Ve Çözümleri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-